Pár měsíců po uvedení Xiaomi Watch 2 Pro, Xiaomi je opět zpět a přineslo nám non-Pro verzi s názvem Xiaomi Watch 2. Nositelné hodinky jsou Android hodinky, které jsou dodávány kruhové s 1,43palcovou AMOLED obrazovkou a jsou vybaveny Wear OS 3.0, Čip Snapdragon W5+, monitor srdečního tepu, SPO2 Monitor kyslíku v krvi, GPS, NFC, 5ATM Vodotěsný, a podporovat volání Bluetooth. Pojďme se tedy ponořit do úplných detailů!
Design hodinek Xiaomi 2 SmartWatch:

Jak vidíte na obrázku výše! Tyto hodinky Xiaomi 2 chytré hodinky dostaly kruhový design, který vypadá stylově, módní, a vyhovuje mužům a ženám.?Měření 47.6 x 45.9 x 11.8 mm a váží asi 55 g. Na pravé straně pouzdra jsou dvě fyzické tlačítka. Je zodpovědný za funkci zapnutí běhu zpět. Na zadní straně zařízení obdržela typickou konfiguraci ¨c Existují magnetické kontakty pro nabíjení a senzor srdeční frekvence.
Xiaomi Watch 2 tělo je vyrobeno z hliníku, zatímco řemínek je k dispozici v silikonu a kůži. Pokud jde o obrazovku displeje! Tohle Xioami 2 chytré hodinky používají 1,43palcový velký dotykový AMOLED displej, který podporuje stále zapnutý displej a je vytvořen s rozlišením 466*466 pixely. Tento gadget je také nabitý různými ciferníky a je k dispozici v černé a stříbrné barvě.
Vlastnosti hodinek Xiaomi SmartWatch 2:

Xiaomi Watch 2 jsou 5ATM vodotěsné chytré hodinky, které nabízejí ochranu až do hloubky 50 metry. Lze jej nosit bez obav pro každodenní použití nebo při plavání. Zařízení má senzor srdeční frekvence, který shromažďuje údaje o naší srdeční frekvenci 24 Hodiny. Tyto hodinky vám také pomáhají ovládat váš spánek, Díky jeho úplnému monitoru spánku. Má také krokoměr a umožňuje nám ovládat a odhadnout kalorie spálené po celý den.
Kromě funkcí uvedených výše, Tyto hodinky Xiaomi 2 vestavěný GPS senzor umožňuje přesněji sledovat venkovní aktivity. Můžete sledovat pokrytí vzdálenosti, trasy, které podnikáte, a vaše poloha. Další funkce jsou monitor kyslíku v krvi, Multisportovní režimy, Trénink dechu, NFC, Připomenutí hovorů nebo zpráv, Oznámení o aplikaci, Bluetooth, A další. Tyto chytré hodinky mají 495mAh velkou baterii, která vydrží 2-3 dny s normálním používáním a 10 dny se základním režimem hodinek.
Doporučené příspěvky:
- 12 NEJLEPŠÍ SAMOSTATNÉ CHYTRÉ HODINKY SE SIM KARTOU A WIFI 2024
- 10 NEJLEPŠÍ CHYTRÉ HODINKY S HD KAMERA 2024
- 6 Nejlepší smartwatches pro muže pro muže právě teď
Xiaomi Watch 2 Úplné specifikace:
| Zařízení | Xiaomi 2 hodinky |
|---|---|
| Tvar | Oběžník |
| Dimenze | 47.6 x 45.9 x 11.8 mm |
| Hmotnost | 50G |
| Barvy | Černý, Stříbro, Zelený |
| Zobrazit | AMOLED |
| Velikost obrazovky | 1.43 Palec |
| Rozlišení obrazovky | 400x 400 pixely |
| Operační systém | Weanos 3.0 |
| Senzory |
|
| CPU | Snapdragon W5+ gen 1 |
| GPS | Ano |
| BERAN | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Režim více sportů | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| NFC | Ano |
| Monitor krevního kyslíku SPO2 | Ano |
| Vodotěsný | 5bankomat |
| Další funkce |
|
| Kapacita baterie | 495 Mah |
| Normální použití | 2-3 dny |
| App | Xiaomi Wear |
| Popruh | Silikon, kůže |
| Cena | $$ Níže uvedené ceny |
Výhody a nevýhody podle specifikace:
Pros: Stylový design, Obrazovka AMOLED, Snapdragon W5, Multisportovní režimy, Více druhů sledování zdraví, 32Místnost GB, Bluetooth volání
Nevýhody: Nepodporuje eSIM, Weanos 3.0
Cena a datum vydání?
Hodinky Xioami 2 je aktuálně k dispozici pouze na Aliexpress. Zkontrolujte cenu
Možná se také chcete podívat:?Nové a nejnovější chytré hodinky 2024




