One month after launching the COLMI P45, COLMI is back again and brought us a new brand smartwatch under the name of COLMI P30. The wearable is a fitness tracker smartwatch that got a square design with a 1.69-inch IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, verenpainemittari, unenäyttö, multo*i sports mode, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of COLMI P30 Smartwatch:

Kuten yllä olevasta kuvasta näet, This new P30 watch comes in a square shape that looks stylish, muodikas, ja sopii miehille ja naisille.?Measuring 45.1*36.5*10.6mm and weighing about 46.5g. Paneelin oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen kokoonpanon ¨C nämä ovat magneettiset koskettimet latausta varten ja sykesensori.
The COLMI P30 smartwatch body is made out of metal while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This COLMI P30 smart watch has a 1.69-inch IPS touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 240 x 280 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, vaaleanpunainen, kulta, ja hopeavärit.
Features of P30 Smart Watch:

COLMI P30 is an IP67 waterproof smartwatch, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Älykellolla on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä puettava auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This COLMI P30 smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Muita ominaisuuksia ovat veren happi ja verenpainemittari, Moniurheilutilat, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.0, Ja paljon muuta. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 260 mAh 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Käyttöopas:

After you get the COLMI P30 watch! Sinun on noudatettava näitä yksinkertaisia ohjeita:
- Asenna The FitCloudPro?Soveltaa?älypuhelimellasi, joka on saatavilla sekä App Storesta että Play Storesta.
- Yhdistä puhelimesi älykelloon Bluetoothin kautta, sitten Älykellon ajoitus asetetaan automaattisesti.
Siinä se,?Joten nyt voit välittää puhelut, synkronoi kalenterisi tai vastaanota älypuhelimen ilmoituksia suoraan älykellosta, voit myös näyttää kaikki älykellon keräämät tiedot, kuten sykkeen, askelmäärä, tai unen laatu suoraan älypuhelimeesi saadaksesi suuremman näytön ja paremman data-analyysin.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
COLMI P30 Smartwatch Full Specs:
| Laite | P30 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 45.1*36.5*10.6mm |
| Paino | 46.5g |
| Värit | Musta, Vaaleanpunainen, Kulta, Hopea |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.69 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 280 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | MultSport -tilat |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 260mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | FitCloudPro |
| Hihna | Silikoni & Teräs |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Aika siisti muotoilu, Bluetooth-puhelut, 4 Terveyden seurannan tyypit,Moniurheilutilat, Mukautetut kellot
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
COLMI P30 Price and Availability?
COLMI P30 smartwatch is available so far only on Aliexpress. Tarkista hinta
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023




