One month after launching the COLMI P45, COLMI is back again and brought us a new brand smartwatch under the name of COLMI P30. The wearable is a fitness tracker smartwatch that got a square design with a 1.69-inch IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, blodtrykksmåler, søvnmonitor, multo*i sports mode, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of COLMI P30 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, This new P30 watch comes in a square shape that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner.?Measuring 45.1*36.5*10.6mm and weighing about 46.5g. Det er én fysisk knapp på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Den motsatte siden av enheten fikk en typisk konfigurasjon ¨c Dette er magnetiske kontakter for lading og en pulssensor.
The COLMI P30 smartwatch body is made out of metal while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This COLMI P30 smart watch has a 1.69-inch IPS touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 240 x 280 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart, rosa, gull, og sølvfarger.
Features of P30 Smart Watch:

COLMI P30 is an IP67 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Smartwatch har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne bærbare hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This COLMI P30 smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er blod oksygen og blodtrykksmonitor, Multisportmoduser, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.0, og mange flere. Denne bærbare enheten har en batterikapasitet på 260 mAh 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Brukerhåndbok:

After you get the COLMI P30 watch! Du må følge disse enkle trinnene:
- Installer The FitCloudPro?App?på smarttelefonen din, som er tilgjengelig både i App Store og Play Store.
- Par telefonen din med smartklokken via Bluetooth, deretter vil smartklokke-timingen stilles inn automatisk.
Det er det,?Så nå kan du sende samtaler, synkroniser kalenderen din eller motta smarttelefonvarsler direkte fra smartklokken, du kan også vise alle data som er samlet inn av smartklokken, for eksempel hjertefrekvens, trinntelling, eller søvnkvalitet direkte til smarttelefonen for en større skjerm og bedre dataanalyse.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
COLMI P30 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | P30 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45.1*36.5*10.6mm |
| Vekt | 46.5g |
| Farger | Svart, Rosa, Gull, Sølv |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.69 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 280 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Multisport -modus |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 260mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | FitCloudPro |
| Stropp | Silikon & Stål |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Ganske kul design, Bluetooth-anrop, 4 Slags helseovervåking,Multisportmoduser, Tilpassede skiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
COLMI P30 Price and Availability?
COLMI P30 smartwatch is available so far only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2023




