E430 on uusi 2023 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, joka on pyöreä 1,39 tuuman IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, EKG, SPO2 Veren happimittari, Lämpömittari, Moniurheilutila, IP68 vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
E430 SmartWatchin muotoilu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi E430-kello sai pyöreän muotoilun, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille.?Mitat 44*44*12mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta ja niiden välissä painike EKG-mittausta varten. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
E430-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta ja PC-muovista, kun taas ranneke on saatavana silikonina ja nahana. Näyttöruudun suhteen! Tämä E 430 älykello käyttää 1,39 tuuman IPS-kosketusnäyttöä, joka on kaareva ja 2,5D-lasi on luotu resoluutiolla 360 x 360 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, sininen, punainen, ja ruskeat värit.
E:n ominaisuudet 430 Älykäs kello:

E430 on IP68 vedenpitävä älykello, voit käyttää sitä käsienpesun aikana, sadepäivinä, tai vaikka uidessa. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, E430-kello voi seurata useita urheiluaktiviteetteja, mukaan lukien kävelyä, juokseva, kävely, sulkapallo, jalkapallo, koripallo jne. Muita ominaisuuksia ovat EKG, Veren happimittari, Verenpainemittari, Lämpömittari, Hengitysharjoittelu, Soita tai viestien muistutus, Istuva muistutus, Sovellusilmoitukset, ja niin edelleen. Tässä vempaimessa on 280 mAh:n akku, joka kestää 4-7 Päivät, joilla on normaali käyttö ja 30 Päivät peruskellotilassa.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 9 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
E430-älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | E430 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 44*44*12mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Vaaleanpunainen, Sininen, Ruskea |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.39 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 360x 360 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | EI |
| Puhuja | EI |
| Mikrofoni | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 280mAh |
| Normaali käyttö | 4-7 päivä |
| Sovellusnimi | H Band |
| Hihna | Silikoni, Nahka |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, EKG, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat, Kehon lämpötilan seuranta, Useita kellotauluja
Miinukset: Bluetooth-soittotoiminto puuttuu
Hinta ja saatavuus?
E430-älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Banggoodissa ja Aliexpressissä eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta Banggoodista
Tarkista hinta Aliexpressissä
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



