E430 er en annen nyhet 2023 Smartwatch som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer i en sirkulær form med en 1,39-tommers IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, EKG, SPO2 blodoksygenmonitor, Termometer, Multisportmodus, IP68 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av E430 SmartWatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye E430-klokken har en sirkulær design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner.?Måler 44*44*12mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av etuiet og mellom dem er det en knapp for EKG-måling. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
E430-smartklokkehuset er laget av sinklegering med PC-plast, mens remmen er tilgjengelig i silikon og skinn. Angående skjermbildet! Denne E 430 smartklokke bruker en 1,39-tommers IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass laget med en oppløsning på 360 x 360 piksler. Denne smartklokken er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, blå, rød, og brune farger.
Funksjoner av E 430 Smartklokke:

E430 er en IP68 vanntett smartklokke, du kan bruke den mens du vasker hendene, på regnfulle dager, eller til og med mens du svømmer. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, E430-klokken kan spore flere sportsaktiviteter, inkludert turgåing, løping, gående, badminton, fotball, Basketball¡etc. Ytterligere funksjoner er et EKG, Blod oksygen monitor, Blodtrykksmåler, Termometer, Pustetrening, Ring eller send melding, Stillesittende påminnelse, Appvarsler, Og så videre. Denne dingsen har en batterikapasitet på 280mAh som kan vare 4-7 dager med normal bruk og 30 dager med grunnleggende klokkemodus.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 9 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
E430 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | E430 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 44*44*12mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Rosa, Blå, Brun |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.39 tomme |
| Skjermoppløsning | 360x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | INGEN |
| Mikrofon | INGEN |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 280mAh |
| Normal bruk | 4-7 dager |
| Appnavn | H Band |
| Stropp | Silikon, Lær |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, EKG, Flere typer helseovervåking, Multisportmoduser, Overvåking av kroppstemperatur, Multi-klokkeskiver
Ulemper: Mangler Bluetooth-anropsfunksjon
Pris og tilgjengelighet?
E430-smartklokken er foreløpig kun tilgjengelig på Banggood og Aliexpress til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris på Banggood
Sjekk pris på Aliexpress
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



