ET280 on toinen uusi 2024 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, jossa on 2,04 tuuman suuri AMOLED-näyttö ja useita ominaisuuksia, kuten sykemittari., Veren happimittari, EKG+PPG, MultSport -tilat, IP68 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
ET280 Smart Watchin suunnittelu:

Kuten yllä olevasta kuvasta näet, Tässä uudessa ET280-kellossa on neliön muotoinen muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 49*41*11mm ja paino noin 50g. Paneelin oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
ET280-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina ja nahana. Näyttöruudun suhteen! Tämä ET 280 älykellossa on 2,04 tuuman suuri AMOLED-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja se on luotu resoluutiolla 368 x 448 pikseliä. Tämä laite on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, sininen, punainen, ja ruskeat värit.
ET:n ominaisuudet 280 Älykäs kello:

ET280 on IP68 vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä ET280-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat verenpainemittari, SPO2 veren happimittari, Moniurheilutilat, EKG, verensokeritesti, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.3, Ja paljon muuta. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 380 mAh 5-9 Normaalin käytön päivät ja 30 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
ET280-älykellon täydelliset tekniset tiedot:
| Laite | ET 280 Katsella |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*41*11mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Punainen, Ruskea, Sininen |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 2.04 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 368 x 448 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 380mAh |
| Normaali käyttö | 5-9 päivä |
| Sovellusnimi | HealthWear |
| Hihna | Silikoni, Nahka |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Melko siisti muotoilu, Suuri AMOLED -näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat, EKG+PPG
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
ET280-älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024



