ET280 er en annen ny 2024 Smartwatch som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer firkantet med en 2,04-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, Blod oksygen monitor, EKG+PPG, Multisport -modus, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av ET280 Smart Watch:

Som du ser på bildet over, Denne nye ET280-klokken har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 49*41*11mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
ET280-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon og skinn. Angående skjermbildet! Denne ET 280 smartklokke har en 2,04-tommers stor AMOLED-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 368 x 448 piksler. Denne enheten er også fullpakket med en rekke klokke ansikter og er tilgjengelig i svart, blå, rød, og brune farger.
Funksjoner av ET 280 Smartklokke:

ET280 er en IP68 vanntett smartklokke, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne klokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne ET280 smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, EKG, blodsukkertest, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.3, og mange flere. Denne bærbare enheten har en batterikapasitet på 380 mAh 5-9 dager med normal bruk og 30 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
ET280 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | ET 280 Klokke |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*41*11mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Rød, Brun, Blå |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 2.04 tomme |
| Skjermoppløsning | 368 x 448 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 380mAh |
| Normal bruk | 5-9 dager |
| Appnavn | HealthWear |
| Stropp | Silikon, Lær |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Ganske kul design, Stor AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi Sports-moduser, EKG+PPG
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Smartklokken ET280 er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



