Muutama kuukausi Haylou RS5:n julkaisun jälkeen, Haylou on palannut jälleen ja toi meille uuden älykellon nimeltä Haylou Solar Neo. Puettava on urheilullinen kello, joka tulee pyöreäksi 1,53 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 Veren happimittari, MultiSports-tilat, IP68 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Haylou Solar Neo LS21 -älykellon suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tässä uudessa Haylou Solar Neossa on pyöreä muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, urheilullinen, ja sopii miehille ja naisille. Sen mitat ovat 48,4 * 48,4 * 11,5 mm ja paino noin 48 g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta, Se vastaa päälle/pois päältä -toiminnosta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Haylou Neo -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä Neo-älykello käyttää 1,53 tuuman suurta TFT-kosketusnäyttöä, joka on kaareva ja 2,5D lasimainen, ja sen resoluutio on 360×360 pikseliä. Tämä laite on myös täynnä erilaisia kellopintoja ja sitä on saatavana mustina ja hopeaväreinä.
Neo Smart Watchin ominaisuudet:

Haylou Solar Neo LS21 on IP68 vedenpitävä älykello, Tämä tarkoittaa, että voit käyttää sitä käsien pesun aikana tai sadepäivinä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä laite auttaa myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, jonka avulla voimme hallita ja arvioida päivän aikana poltettuja kaloreita.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä Haylou Neo -älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, 127 urheilutilat, Istuvia muistutuksia, Lämpömittari, Anti-kadonnut, ajastin, sekuntikello, Ääniavustaja, Bluetooth 5.3 jne. Kannettavassa on suuri 300 mAh akkukapasiteetti 7 Normaalin käytön päivät ja 30 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 9 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille
Haylou Solar Neo LS21 -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | Neo kello |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 48.4*48.4*11.5mm |
| Paino | 48g |
| Värit | Musta, hopea |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 1.53 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 360×360 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | 127 urheilutilat |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | EI |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 300 mAh |
| Normaali käyttö | 7 päivä |
| Sovellusnimi | Haylou hauskaa |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyödyt ja haitat teknisten tietojen mukaan:
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 1.53 tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, +100 urheilutilat, Monenlaista terveydentilan seurantaa, Halpa hinta
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
Haylou Solar Neo -kello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024






