La câteva luni după lansarea Haylou RS5, Haylou s-a întors din nou și ne-a adus un nou smartwatch numit Haylou Solar Neo. Portabilul este un ceas sportiv care vine circular cu un ecran IPS mare de 1,53 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, IP68 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent Haylou Solar Neo LS21:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou Haylou Solar Neo are un design circular care arată elegant, sport, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsoară 48,4*48,4*11,5mm și cântărește aproximativ 48g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei, Este responsabil pentru funcția pornirii/opririi. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent Haylou Neo este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! This Neo smart watch uses a 1.53-inch large TFT touchscreen curved with 2.5D glassy and is created with a resolution of 360×360 pixeli. Acest dispozitiv este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în culorile negru și argintiu.
Caracteristicile ceasului inteligent Neo:

Haylou Solar Neo LS21 este un smartwatch rezistent la apă IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta în timp ce te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest dispozitiv vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru care ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest ceas inteligent Haylou Neo are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin ceasul inteligent. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, 127 moduri sportive, Memento -uri sedentare, Termometru, Anti-pierdere, cronometrul, cronometru, Asistent vocal, Bluetooth 5.3 etc. Portabilul are o capacitate mare a bateriei de 300 mAh cu 7 zile de utilizare normală și 30 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 9 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente Android pentru bărbați
Specificații complete pentru ceasul inteligent Haylou Solar Neo LS21:
| Dispozitiv | Ceas Neo |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 48.4*48.4*11.5mm |
| Greutate | 48g |
| Culori | Negru, argint |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 1.53 inch |
| Rezoluția ecranului | 360×360 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | 127 moduri sportive |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | NU |
| Impermeabil | IP68 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 300 mAh |
| Utilizare normală | 7 zile |
| Numele aplicației | Haylou Fun |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale conform specificațiilor:
Pro: Design elegant, 1.53 ecran mare inch, Apel Bluetooth, +100 moduri sportive, Mai multe tipuri de monitorizare a sănătății, Preț ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
The Haylou Solar Neo watch is currently available only on Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






