HW3 Ultra Max?on toinen uusi 2023 älykello, joka voi seurata urheilutoimintaa ja hallita terveydentilaa tosielämässä. Se on pyöreä Apple Watch Ultra -klooni, joka on pyöreä 1,52 tuuman IPS-näytöllä ja varustettu useilla ominaisuuksilla, kuten sykemittarilla., SPO2 Veren happimittari, 90 urheilutilat, IP67 Vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
HW3 Ultra Max -älykellon suunnittelu:

Kuten yllä olevasta kuvasta näet, Tämä uusi HW3 Ultra Max -kello sai pyöreän muodon, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 51*51*12mm ja paino noin 50g. Paneelin oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
HW3 Ultra Max -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä HW 3 Ultra Max -älykellossa on 1,52 tuuman suuri TFT-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja on luotu resoluutiolla 360 x 360 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, oranssi, harmaa, ja vihreitä värejä.
HW:n ominaisuudet 3 Ultra Max Smart Watch:

HW3 Ultra Max on IP67 vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä HW3 Ultra Max -älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat verenpainemittari, SPO2 veren happimittari, 90 Urheilutilat, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.2, Ja paljon muuta. Tämän gadgetin akun kapasiteetti on 250 mAh 3-7 Normaalin käytön päivät ja 15 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
HW3 Ultra Max -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | HW 3 Ultra Max |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 51*51*12mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Harmaa, Oranssi, Vihreä |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.52 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 360 x 360 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 250mAh |
| Normaali käyttö | 3-7 päivä |
| Sovellusnimi | Wearfit Pro |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, + 90 Urheilutilat
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
HW3 Ultra Max -älykello on tällä hetkellä saatavana vain Aliexpressistä eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta 1
Tarkista hinta 2
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






