A couple of months after launching the IMILAB W01 smartwatch, IMILAB is back again and brought us the second version called IMILAB W02. The wearable is a sporty smartwatch that got a square design with a 1.85-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 veren happimittari, Unimonitori, 100 urheilutila, IP68 vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of Xiaomi IMILAB W02 Smartwatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, This new W02 watch comes in a square shape that looks stylish, urheilullinen, ja sopii miehille ja naisille.?Measuring 44.14*38.14*11.25mm and weighing about 55g. Paneelin oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The IMILAB W02 smartwatch body is made out of metal while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This Xiaomi IMILAB W02 smart watch uses a 1.85-inch IPS touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 240 x 280 pikseliä. This Fitness tracker is also packed with various watch faces and is available in black color.
Features of Xiaomi W02 Smart Watch:

IMILAB W02 is an IP68 waterproof smartwatch, voit käyttää sitä käsienpesun aikana tai sadepäivinä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kuntoseurantalaite auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This wearable is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. The Xiaomi IMILAB W02 also can track up to 100 Urheiluaktiviteetti mukaan lukien kävely, juokseva, pyöräily, uima-, kiipeily, jalkapallo, koripallo, sulkapallo, tennis, free training¡etc. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 Blood happimittari, Naisten terveyden seuranta, Koulutuksen havaitseminen, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.0, Ja paljon muuta. This IMILAB Watch has a 280mAh battery capacity with 3-5 Normaalin käytön päivät ja 25 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
IMILAB W02 Smartwatch Full Specs:
| Laite | W02 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 44.14*38.14*11.25mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 1.85 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 280 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | 100 urheilutila |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Naisten terveyden seuranta | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 280mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | GloryFit |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Aika siisti muotoilu, Suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, 4 Terveyden seurannan tyypit, 100 urheilutilat, Mukautetut kellot
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
This Xiaomi IMILAB W02 smartwatch is available so far only on Aliexpress. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






