A couple of months after launching the IMILAB W01 smartwatch, IMILAB is back again and brought us the second version called IMILAB W02. The wearable is a sporty smartwatch that got a square design with a 1.85-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Søvnmonitor, 100 Sportsmodus, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth-anrop. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of Xiaomi IMILAB W02 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, This new W02 watch comes in a square shape that looks stylish, sportslig, og passer menn og kvinner.?Measuring 44.14*38.14*11.25mm and weighing about 55g. Det er én fysisk knapp på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The IMILAB W02 smartwatch body is made out of metal while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This Xiaomi IMILAB W02 smart watch uses a 1.85-inch IPS touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 240 x 280 piksler. This Fitness tracker is also packed with various watch faces and is available in black color.
Features of Xiaomi W02 Smart Watch:

IMILAB W02 is an IP68 waterproof smartwatch, du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne treningsmåleren hjelper deg også med å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This wearable is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. The Xiaomi IMILAB W02 also can track up to 100 sportsaktiviteter inkludert turgåing, løping, sykling, svømming, klatring, fotball, basketball, badminton, tennis, free training¡etc. Ytterligere funksjoner er SPO2 blodoksygenmonitor, Kvinnelig helseovervåking, Braith trening, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.0, og mange flere. This IMILAB Watch has a 280mAh battery capacity with 3-5 dager med normal bruk og 25 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
IMILAB W02 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | W02 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 44.14*38.14*11.25mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Svart |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 1.85 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 280 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | 100 Sportsmodus |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Kvinnelig helseovervåking | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 280mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | GloryFit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Ganske kul design, Stor skjerm, Bluetooth-anrop, 4 Slags helseovervåking, 100 sportsmoduser, Tilpassede skiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
This Xiaomi IMILAB W02 smartwatch is available so far only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






