Vuosi Mibro Watch C3:n lanseerauksen jälkeen, Mibro on palannut jälleen ja on tuonut meille uuden älykellon, jossa on enemmän ominaisuuksia, nimeltään Mibro kello C4. Puettava on urheilullinen kello, jossa on neliön muotoinen 2,01 tuuman TFT-näyttö ja useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 veren happimittari, Moniurheilutila, 2ATM vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Xiaomi Mibro Watch C4 -älykellon suunnittelu:
Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi Xiaomi Mibro Watch C4 sai neliön muotoisen muotoilun, joka näyttää urheilulliselta, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 51*41*9,8mm ja paino noin 45g. Kotelon oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se on vastuussa käynnistämisestä tai takaisinajosta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Mibro Watch C4 -runko on valmistettu metallista ja PC-muovista, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tässä uudessa C4-kellossa on 2,01 tuuman suuri TFT-näyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja se on luotu resoluutiolla 240 x 296 pikseliä. Puettavassa on myös erilaisia kellotauluja ja se on saatavana vain mustana ja hopeana.
Xiaomi C4 Smart Watchin ominaisuudet:
Mibro Watch C4 on 2 ATM:n vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä käsien pesun aikana, sadepäivinä, tai vaikka uidessa. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä vempain auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Mibro C4 Watchissa on myös kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 Blood -happimonitori, Moniurheilutilat, Koulutuksen havaitseminen, Soita tai viestien muistutus, Sovellusilmoitus, Bluetooth 5.3, ja enemmän. Tässä kellossa on suuri 350 mAh akku, joka kestää 10 Päivät, joilla on normaali käyttö ja 45 Päivät peruskellotilassa.
SAAT MYÖS TYKKÄT:?
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille 2024
- 12 Parhaat itsenäiset älykellot Sim-kortilla ja WIFI:llä 2024
- 10 Parhaat älykellot ?HD -kamera
Mibro Watch C4 täydelliset tekniset tiedot:
| Laite | Mibro C4 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 51*41*9.8mm |
| Paino | 45g |
| Värit | Musta; Hopea |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 2.01 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 296 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| Bluetooth-puhelut | Kyllä |
| NFC | EI |
| GPS | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Univalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | 2Pankkiautomaatti |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 350 mAh |
| Normaali käyttö | 10 päivä |
| Soveltaa | Mibro Fit |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Alla olevat hinnat |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Elegantti muotoilu, 2.01 tuumainen suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, 100 Urheilutilat, Monenlaista terveydentilan seurantaa
Miinukset: Sisäänrakennettua GPS:ää ei ole
Hinta ja saatavuus?
Mibro Watch C4 -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024






