La un an de la lansarea Mibro Watch C3, Mibro s-a întors din nou și ne-a adus un nou smartwatch cu mai multe funcții numite Mibro Watch C4. Portabilul este un ceas sportiv care vine cu un ecran TFT de 2,01 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, Mod multi sport, 2ATM rezistent la apă, și acceptați apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent Xiaomi Mibro Watch C4:
După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou Xiaomi Mibro Watch C4 are un design pătrat care arată sportiv, elegant, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 51*41*9.8mm și cântărind aproximativ 45g. Există un buton fizic în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru pornirea sau alergarea înapoi. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul Mibro Watch C4 este realizat din metal cu plastic PC, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest nou ceas C4 are un ecran TFT mare de 2,01 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 240 x 296 pixeli. Piesa de purtat este, de asemenea, ambalată cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil doar în culorile negru și argintiu.
Caracteristicile ceasului inteligent Xiaomi C4:
Mibro Watch C4 este un smartwatch rezistent la apă la 2ATM, Ceea ce înseamnă că îl poți purta în timp ce te spăli pe mâini, în zilele ploioase, sau chiar în timp ce înoate. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest gadget vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Ceasul Mibro C4 are, de asemenea, un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin smartwatch-ul. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor pentru oxigenul din sânge SPO2, Moduri multi-sport, Detectarea instruirii, Apel sau memento pentru mesaje, Notificarea aplicației, Bluetooth 5.3, și mai mult. Acest ceas are o baterie mare de 350 mAh care poate dura 10 zile cu o utilizare normală și 45 Zile cu modul de ceas de bază.
POATE ȚI PLACE ȘI:?
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente Android pentru bărbați 2024
- 12 Cele mai bune ceasuri inteligente autonome cu cartelă SIM și WiFi 2024
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente cu ?Cameră HD
Specificații complete Mibro Watch C4:
| Dispozitiv | Mibro C4 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 51*41*9.8mm |
| Greutate | 45g |
| Culori | Negru; Argint |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 2.01 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 296 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| Apelare Bluetooth | Da |
| NFC | NU |
| GPS | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de somn | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Impermeabil | 2ATM |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 350 mAh |
| Utilizare normală | 10 zile |
| Aplicație | MIBRO FIT |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile de mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.01 Ecran mare inch, Apel Bluetooth, 100 Moduri sportive, Mai multe tipuri de monitorizare a sănătății
Contra: Nu există GPS încorporat
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent Mibro Watch C4 este disponibil momentan numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






