MT8S?on toinen uusi 2022?Apple Watch -sarja 8 clone that supports Bluetooth calling and NFC Acess control. Se on kuntoseurantakello, joka on muotoiltu neliön muotoisella 2,0 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari., SPO2 veren happimittari, MultSport -tilat, IP68 vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of MT8S SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, this new MT8S watch comes in a square shape that looks stylish, muodikas, ja samanlainen kuin Apple Watch Series 8. Measuring 45*38*13mm and weighing about 50g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The MT8S smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This MT8 S smart watch uses a 2.0-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 396*484 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, oranssi, ja harmaita värejä.
Features of MT8 S Smart Watch:

MT8S is an IP68 waterproof smartwatch, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä Apple Watch -sarja 8 klooni auttaa myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This MT8S smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Lisäominaisuudet ovat veren hapen seuranta verenpainemittari, Istuva muistutus, MultSports -tilat, Alipayn offline -maksu, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. This MT8 S Watch is equipped with a 380 MAH -akku kapasiteetti 3-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2022
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2022
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
MT8S Smartwatch Full Specs:
| Laite | MT8 S |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 45*38*13mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Valkoinen, Musta, |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 2.0 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 396*484 |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 380 mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | Maitufit |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.0-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, 4 Terveyden seurannan tyypit, Multi-Sport-tilat, NFC Access Control
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The MT8S smartwatch is available right now only on Aliexpress. Tarkista hinta
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2022



