MT8S?er en annen ny 2022?Apple Watch -serien 8 clone that supports Bluetooth calling and NFC Acess control. Det er en fitness-tracker-klokke som har en firkantet design med en 2,0-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, IP68 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of MT8S SmartWatch:

Som du ser på bildet over, this new MT8S watch comes in a square shape that looks stylish, moteriktig, og ligner på Apple Watch-serien 8. Måler 45*38*13mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The MT8S smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This MT8 S smart watch uses a 2.0-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 396*484 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, oransje, og grå farger.
Features of MT8 S Smart Watch:

MT8S is an IP68 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne Apple Watch-serien 8 clone hjelper deg også med å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This MT8S smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. This MT8 S Watch is equipped with a 380 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
MT8S Smartwatch Full Specs:
| Enhet | MT8 S |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45*38*13mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Hvit, Svart, |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.0 tomme |
| Skjermoppløsning | 396*484 |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 380 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | Maitufit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 2.0-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, 4 Slags helseovervåking, Multi-Sport-moduser, NFC tilgangskontroll
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The MT8S smartwatch is available right now only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022



