Three years after launching the Polar Vantage V2, Polar is back again and brought us a new smartwatch called Polar Vantage V3. The wearable is a fitness tracker watch that comes in a circular shape with a 1.39-inch AMOLED screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 Veren happimittari, GPS, NFC, EKG, 5ATM vedenpitävä, and support Offline Maps. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of Polar Vantage V3 Smartwatch:

Kuten yllä olevasta kuvasta näet, This new Polar Vantage V3 watch got a circular design that looks stylish, fashionbale, ja sopii miehille ja naisille. Mittaus 50.8 x 47 x 14.5 mm and weighing about 57g. Paneelin oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen kokoonpanon ¨C nämä ovat magneettiset koskettimet latausta varten ja sykesensori.
The Polar Vantage V3 smartwatch body is made of Aluminum alloy while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This Vantage V3 smart watch has a 1.39-inch AMOLED touchscreen that supports an always-on display and is created with a resolution of 454 x 454 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana vain mustana, sininen, ja valkoiset värit.
Features of the Polar V3 Smart Watch:

Polar V3 is a 5ATM waterproof smartwatch that offers protection up to 50 metri, voit käyttää sitä, kun peset käsiäsi, sadepäivinä, tai vaikka uidessa. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, jonka avulla voimme hallita ja arvioida päivän aikana poltettuja kaloreita.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This Polar Vantage V3 Bult in GPS that allows you to track outdoor activities more accurately. Voit seurata kuljettua matkaa, käyttämäsi reitit, ja sijaintisi. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 Blood -happimonitori, Lämpömittari, Moniurheilutilat, Kiilto, BEIDOU, Kompassi, Barometri, Ja paljon muuta. This gadget has a 488mAh battery capacity with 2-3 days of Battery life training mode and 12 päivän normaalissa käytössä.
Saatat pitää myös seuraavista:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Polar Vantage V3 Smartwatch Full Specs:
| Laite | Vantage V3 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 50.8 x 47 x 14.5 mm |
| Paino | 57g |
| Värit | Musta, Valkoinen, Sininen |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.39 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 454x 454 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | Kyllä |
| Puhuja | EI |
| Mikrofoni | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | EI |
| Vedenpitävä | WR50 waterproof |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 488mAh |
| Normaali käyttö | 12 päivä |
| Sovellusnimi | Polar flow |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, AMOLED-näyttö, +150 Urheilutilat, Suitable for swimming and Diving, Muli Kinds of health monitoring, Offline-kartat
Miinukset: Bluetooth-soittotoiminto puuttuu
Hinta ja saatavuus?
The Polar Vantage V3 is currently available only in the Polar Official Store for $599. HANKI SE TÄÄLTÄ
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023





