Vwar S9 Ultra 2 4G is another new Apple Watch Ultra 2 clone that supports a SIM card at a reasonable price. It is an Android smartwatch phone that comes square with a 2.1-inch large AMOLED screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 veren happimittari, MultSport -tilat, 2MP pyörivä kamera, 2GB RAM-muistia, 32GB ROM, WIFI, IP67 vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of Vwar S9 Ultra 4G Smart Watch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, this new S9 Ultra 2 4G watch got a square design that looks stylish, muodikas, ja samanlainen kuin Apple Watch Ultra 2. Mitat 49*44*14mm ja paino noin 55g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta ja niiden välissä teleskooppikamera. kun taas toisella puolella, löydät SIM-kortin sisääntulon. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The Vwar S9 Ultra 2 4G smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This S9 2 4G smart watch has a 2.1-inch Large AMOLED touchscreen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 410*502 pikseliä. This device is also packed with various watch faces and is available in black and orange colors.
Features of Vwar S9 2 4G Smart Watch:

S9 Ultra 2 4G is an IP67 waterproof smartwatch, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä S9 Ultra 2 4G smartwatch is equipped with 32ROM, 2RAM, ja käyttää Androidia 8.1 OS. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 Veren happimittari Verenpainemittari, WIFI, Sim-kortti, Kompassi, NFC -kulunvalvonta, Istuva muistutus, Moniurheilutilat, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tässä puettavassa on myös a 1380 mAh suuri akkukapasiteetti 1-3 päivän akun kesto.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
S9 Ultra 2 4G? Älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | S9 Ultra 2 4G |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*44*14mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta, Oranssi |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 2.04 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 448*528 Pikselit |
| Käyttöjärjestelmä Os | Androidi 8.1 |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V4.2 |
| GPS | Kyllä |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 1380mAh |
| Normaali käyttö | 1-3 päivä |
| Sovellusnimi | – |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Suuri AMOLED -näyttö, 2GB RAM / 32 Gt ROM, Tukee Simcardia, WIFI, GPS, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Teleskooppikamera
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The S9 Ultra 2 4G (CDS9) älykello on tällä hetkellä saatavilla Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024



