Vwar S9 Ultra 2 4G is another new Apple Watch Ultra 2 clone that supports a SIM card at a reasonable price. It is an Android smartwatch phone that comes square with a 2.1-inch large AMOLED screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, 2MP Rotating Camera, 2GB RAM, 32GB ROM, Wifi, IP67 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of Vwar S9 Ultra 4G Smart Watch:

Som du ser på bildet over, this new S9 Ultra 2 4G watch got a square design that looks stylish, moteriktig, og ligner på Apple Watch Ultra 2. Måling 49*44*14mm og veier omtrent 55g. There are two physical buttons on the right side of the case and between them a telescopic camera. mens du er på den andre siden, finner du en SIM-kortinngang. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Vwar S9 Ultra 2 4G smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This S9 2 4G smart watch has a 2.1-inch Large AMOLED touchscreen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 410*502 piksler. This device is also packed with various watch faces and is available in black and orange colors.
Features of Vwar S9 2 4G smartklokke:

S9 Ultra 2 4G is an IP67 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne klokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This S9 Ultra 2 4G smartwatch is equipped with 32ROM, 2VÆR, og kjører Android 8.1 OS. Ytterligere funksjoner er SPO2 -blod oksygenovervåker blodtrykksmonitor, Wifi, Sim-kort, Kompass, NFC tilgangskontroll, Stillesittende påminnelse, Multisportmoduser, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne wearable har også en 1380 mAh stor batterikapasitet med 1-3 dager med batterilevetid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
S9 Ultra 2 4G? Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | S9 Ultra 2 4G |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*14mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Svart, Oransje |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 2.04 tomme |
| Skjermoppløsning | 448*528 Piksler |
| Operativsystem Os | Android 8.1 |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V4.2 |
| GPS | Ja |
| VÆR | 2GB |
| Rom | 32GB |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 1380mAh |
| Normal bruk | 1-3 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, Stor AMOLED-skjerm, 2GB RAM/32 GB ROM, Støtte Simkort, Wifi, GPS, Flere typer helseovervåking, Telescopic Camera
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The S9 Ultra 2 4G (CDS9) smartwatch er for øyeblikket tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



