Xiaomi Watch S3:n julkaisun jälkeen, Xiaomi saattaa harkita heittämistä Xiaomi Watch S4 sisä- 2024. Käytettävä on urheilullinen älykello, joka voi olla pyöreä 1,47 tuuman AMOLED-näytöllä ja voi olla varustettu sykemittarilla, SPO2 Veren happimittari, MultSport -tilat, GPS, NFC, 5ATM vedenpitävä, ja voi käyttää HyperOS:ää. Joten tarkistetaan täydelliset tekniset tiedot!
Xiaomi Watch S4 SmartWatch täydelliset tekniset tiedot:
Toistaiseksi! Xiaomi Watch S4:n ulkonäöstä tai teknisistä ominaisuuksista ei ole huhuja tai tietoa. Kuitenkin, asetamme täyden odotuksemme tulevaa S4-älykelloa kohtaan.
| Laite | Mi Watch S4 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 47*47*11.5m |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Hopea, Sininen |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.47 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 466 x 466 pikseliä |
| Käyttöjärjestelmä | HyperOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Kyllä |
| NFC | Kyllä |
| eSIM | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Univalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | 5Pankkiautomaatti |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 500 mAh |
| Normaali käyttö | 7 päivä |
| Soveltaa | Xiaomi Wear |
| Hihna | Silikoni, Nahka |
| Hinta | $$ Alla olevat hinnat |
Hinta- ja julkaisupäivä?
Itse asiassa! Xiaomi Watch S4:n hinnasta ja julkaisupäivästä ei ole tietoa. Kuitenkin, odotamme, että Xiaomi julkaisee Mi Watch S4:n lokakuussa 2024 hintaluokassa $150 -lla $200. Osta Xiaomi Watch S3
Saatat myös haluta tarkistaa: Ulos?Uudet ja uusimmat älykellot 2024




