Etter lansering av Xiaomi Watch S3, Xiaomi kan vurdere å kaste Xiaomi Watch S4 i 2024. Den bærbare er en sporty smartklokke som kan komme sirkulær med en 1,47-tommers AMOLED-skjerm og kan være utstyrt med en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, GPS, NFC, 5ATM vanntett, og kan kjøre HyperOS. Så la oss sjekke de fullstendige spesifikasjonene!
Xiaomi Watch S4 SmartWatch Full spesifikasjoner:
Så langt! det er ingen rykter eller informasjon om utseendet eller de tekniske funksjonene til Xiaomi Watch S4. Imidlertid, vi vil sette våre fulle forventninger til den kommende S4 Smartwatch.
| Enhet | Mi Watch S4 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 47*47*11.5m |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Blå |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.47 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Operativsystem | HyperOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Ja |
| NFC | Ja |
| f.eks | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Søvnmonitor | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Vanntett | 5minibank |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 500 mAh |
| Normal bruk | 7 dager |
| App | Xiaomi Wear |
| Stropp | Silikon, Lær |
| Pris | $$ Prisene nedenfor |
Pris- og utgivelsesdato?
Faktisk! det er ingen informasjon om prisen og utgivelsesdatoen til Xiaomi Watch S4. Imidlertid, vi forventer at Xiaomi slipper Mi Watch S4 i oktober 2024 til en prisklasse mellom $150 til $200. Kjøp Xiaomi Watch S3
Du kan også gjerne sjekke: Ute?De nye og nyeste smartklokkene 2024




