Muutaman päivän Zeblaze GTR:n julkaisun jälkeen 2 ja Stratos-älykello, Zeblaze on taas palannut ja toi meille uuden brändin älykellon nimeltä Zeblaze Meteor. Tämä puettava on urheilullinen älynauha, joka sai neliön muotoisen muotoilun ja on varustettu useilla ominaisuuksilla, kuten sykemittarilla, 20 urheilutilat, SPO2 veren happimittari, Verenpainemittari, ja niin edelleen. Sukella siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Zeblaze Meteor -älykellon suunnittelu?

Kuten yllä olevassa kuvassa näet! Tämä Meteor-kello on pyöreä, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille.?Mitat 45*29*10,5mm ja paino noin 26,8g. On yksi fyysinen painike, jolla voidaan suorittaa toimintoja, kuten sivun kääntämistä, käyttöliittymän vaihto, lähentää/loitontaa, ja kirkkauden säätö. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Meteor-kellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tässä Zeblaze Meteor -kellossa on 1,27 tuuman suuri TFT-kosketusnäyttö, ja se on luotu resoluutiolla 200 x 320 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, vaaleanpunainen, ja sininen.
Meteor Smart WristBandin ominaisuudet?

Zeblaze Meteor on IP68 vedenpitävä älynauha, voit käyttää sitä, kun peset käsiäsi, sadepäivinä. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä puettava auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi. Tämä laite voi seurata jopa 20 urheilumuotoja ovat kävely, juokseva, ratsastus, ohittaa, kiipeily, sulkapallo, koripallo, jalkapallo, uinti jne. Muita ominaisuuksia ovat verenpainemittari, Veren happimittari, Naisten terveyden seuranta, Istuvia muistutuksia, Bluetooth 5.0, Ja paljon muuta. Tämä älykäs rannekoru on myös varustettu a 180 MAH -akku kapasiteetti 5-7 Normaalin käytön päivät ja 14 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2021
- 9 Paras älykello HD -kameralla 2021
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Zeblaze Meteor -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | Meteori |
|---|---|
| Muoto | Suorakulmainen |
| Ulottuvuus | 45*29*10.5mm |
| Paino | 26.5g |
| Värit | Musta, Vaaleanpunainen, Sininen |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.57 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 200 x 320 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 180mAh |
| Normaali käyttö | 5-7 päivä |
| Sovellusnimi | Qwatch Pro |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyvät ja huonot puolet speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 20 urheilutilat, 5 Terveyden seurannan tyypit, +50 kellotaulut, Bluetooth 5.0
Miinukset: Bluetooth-puhelutoiminto puuttuu
Hinta ja saatavuus?
Zeblaze Meteor -älybändi on saatavilla tällä hetkellä vain Aliexpressissä ja Banggoodissa eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta Aliexpressissä
Tarkista hinta Banggoodista
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






