X8 Ultra Max on yksi viimeisimmistä 2023 älykellot, jotka tukevat Bluetooth-puheluita ja NFC-kulunhallintaa edulliseen hintaan. Se on Apple Watch Ultra -klooni, joka on neliön muotoinen, 2,2 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari., SPO2 veren happimittari, Kompassi, MultSport -tilat, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
X8 Ultra Max Smart Watchin muotoilu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi X8 Ultra Max -älykello on neliön muotoinen ja näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 49*43.5*12mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on kolme fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
X8 Ultra Max -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä X8Ultra Max -älykello käyttää 2,2 tuuman suurta IPS-kosketusnäyttöä, joka on kaareva 2,5D lasilla ja on luotu resoluutiolla 240*296 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana mustana ja oranssina.
Lue myös:?5 Parhaat Apple Watch Ultra -kloonit
X8Ultra Max Smart Watchin ominaisuudet:

X8 Ultra on IP67 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä Apple Watch Ultra -klooni auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä X8 Ultra Max -älykello on varustettu kaiuttimella ja mikrofonilla, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Kompassi, Verenpainemittari, NFC -kulunvalvonta, Istuva muistutus, MultSports -tilat, Alipayn offline -maksu, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tällä älykellolla on 270 MAH -akku kapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 PARHAAT ANDROID-ÄLYKELLOT MIESTEN TÄNÄÄN
X8 Ultra Max -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | X8Ultra Max |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*43.5*12mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Oranssi, Musta |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 2.2 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240*296 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 270 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi | Wearfit Pro |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.2-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, 4 Terveyden seurannan tyypit, Multi-Sport-tilat, Kompassi
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
X8 Ultra Max -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressistä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






