One year and half after launching the TicWatch E3, Mobvoi può iniziare a pensare di lanciare il TicWatch E4 In 2023. The wearable is a sporty smartwatch that may come in a circular shape with a 1.3-inch AMOLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 Monitor dell'ossigeno nel sangue, 100 modalità sportive, GPS, per esempio, NFC, IP68 impermeabile, e così via. Quindi entriamo nei dettagli completi!
TicWatch E4 Full Specs:
Finora! there are no rumors or information about the looks or technical features of the TicWatch E4. Tuttavia, we will put our full expectations of the Upcoming Mobvoi Watch.
| Dispositivo | TicWatch E4 |
|---|---|
| Forma | Circolare |
| Dimensione | 47 X 44 x 12.6mm |
| Peso | 35G |
| Colori | Nero, Argento |
| Display | AMOLED |
| Dimensione dello schermo | 1.3 Pollice |
| Risoluzione dello schermo | 360X 360 pixel |
| Sistema operativo | Wearos |
| Sensori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | SÌ |
| NFC | SÌ |
| ECG | SÌ |
| Modalità multisport | SÌ |
| Monitor della frequenza cardiaca | SÌ |
| RAM | 1GB |
| Rom | 8GB |
| Impermeabile | IP68 |
| Funzionalità aggiuntive |
|
| Capacità della batteria | 380 Mah |
| Utilizzo normale | 2-3 giorni |
| App | Mobvoi App |
| Cinghia | Silicone, Acciaio |
| Prezzo | $$ I prezzi seguenti |
Prezzo e data di rilascio?
Infatti! there is no information about the price and the release date of the TicWatch E4. but we expect that Mobvoi may launch the TicWatch E4 in June 2023 a una fascia di prezzo tra $200 A $250. Buy TicWatch GTH 2
Potrebbe interessarti anche dare un'occhiata:?I nuovi e gli ultimi smartwatch 2023






