A couple of days after launching the Mi Band 8 en MI Band 8 Pro, Xiaomi is back again and brought us a new smartwatch Xiaomi horloge 2 Pro. The wearable is a fitness tracker watch that comes in a circular shape with a 1.43-inch AMOLED screen and is equipped with a Wear OS 3.5, Snapdragon W5+-chip, hartslagmeter, SPO2 Bloedzuurstofmonitor, GPS, bijv, NFC, 5ATM-waterdicht, en zo verder. Laten we dus eens in de volledige details duiken!
Ontwerp van Xiaomi Watch 2 Pro smartwatch:

Zoals je op de bovenstaande afbeelding ziet! Dit Xiaomi-horloge 2 Pro smart watch got a circular design that looks stylish, modieus, en past bij mannen en vrouwen.?Meten 47.6 X 45.9 X 11.8 mm and weighing about 54.5g. There are physical buttons on the right side of the case. Het is verantwoordelijk voor de functie van het aanzetten van het teruglopen. De omgekeerde kant van het apparaat ontving een typische configuratie ¨C Er zijn magnetische contacten voor opladen en een hartslagsensor.
Het Xiaomi-horloge 2 Pro body is made out of stainless steel while the strap is available in siliconeand leather. Met betrekking tot het schermscherm! Deze Xioami 2 Pro smartwatch has a 1.43-inch Large AMOLED touchscreen that supports an always-on display and is created with a resolution of 466*466 pixels. Deze wearable zit ook boordevol verschillende wijzerplaten en is verkrijgbaar in de kleuren zwart en zilver.
Features of the Xiaomi Watch 2Pro Smart Watch:

Xiaomi horloge 2 Pro is een 5atm waterdichte smartwatch die bescherming biedt tot een diepte van 50 meter. Het kan zorgeloos worden gedragen voor dagelijks gebruik of tijdens het zwemmen. De draagbare heeft een hartslagsensor, die gegevens verzamelt over onze hartslag over 24 uren. Dit model helpt je ook om je slaap onder controle te houden, Dankzij de volledige slaapmonitor. Het heeft ook een stappenteller en stelt ons in staat om de verbrande calorieën gedurende de dag te beheersen en te schatten.
Naast de hierboven genoemde functies, Dit Xiaomi-horloge 2 Pro built-in GPS sensor allows you to track outdoor activities more accurately. U kunt de afgedekte afstand volgen, de routes die u neemt, en uw locatie. Extra functies zijn een bloedzuurstofmonitor, 150 sportmodi, Ademhaling, NFC, bijv, Bel of berichtherinneringen, App -meldingen, Bluetooth, en meer. Deze smartwatch heeft een 495 mAh grote batterij die lang meegaat 2-3 dagen met normaal gebruik en 10 Dagen met basis horlogemodus.
Uitgelichte berichten:
- 12 BESTE STANDALONE SMARTWATCHES MET SIM-KAART EN WIFI 2023
- 10 Beste smartwatch met HD -camera 2023
- 6 Beste Android -smartwatches voor mannen op dit moment
Xiaomi horloge 2 Pro Volledige specificaties:
| Apparaat | Xiaomi 2Pro |
|---|---|
| Vorm | Circulaire |
| Dimensie | 47.6 X 45.9 X 11.8 mm |
| Gewicht | 54.5G |
| Kleuren | Zwart, Zilver |
| Weergave | AMOLED |
| Schermgrootte | 1.43 Inch |
| Schermresolutie | 400X 400 pixels |
| Besturingssysteem | Wearos 3.5 |
| Sensoren |
|
| CPU | Snapdragon W5+ Gen 1 |
| GPS | Ja |
| RAM | 2GB |
| ROM | 32GB |
| Multisportmodus | Ja |
| Hartslagmeter | Ja |
| NFC | Ja |
| SPO2 Bloedzuurstofmonitor | Ja |
| Waterdicht | 5Geldautomaat |
| Aanvullende functies |
|
| Batterijcapaciteit | 495 mAh |
| Normaal gebruik | 2-3 dagen |
| App | Xiaomi-slijtage |
| Riem | Siliconen, leer |
| Prijs | $$ De onderstaande prijzen |
Voor- en nadelen van volgens specificaties:
Pluspunten: Stijlvol ontwerp, AMOLED-scherm, Android Wearos, + 150 sportmodi, Meerdere soorten gezondheidsmonitoring, 32GB-ROM
Nadelen: Slechte batterij
Prijs en releasedatum?
Het Xioami-horloge 2 Pro is momenteel alleen beschikbaar op AliExpress. Controleprijs
Misschien wil je ook kijken:?De nieuwe en nieuwste smartwatches 2024




