Two years after launching the Apple Watch SE, Apple is back again and brought a second version called Apple Watch SE 2. The wearable is a fitness tracker smartwatch that got a rectangular design with a 1.78-inch large LTPO OLED screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, Multisportmoduser, f.eks, GPS, Wifi,? 50 meters Waterproof, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of Apple Watch SE 2 2022 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, this new Apple Watch SE2 comes in a rectangular shape that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Measuring 44*38*10.7mm and weighing about 33g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Apple Watch SE 2 2022 smartwatch body is made of Aluminum alloy while the strap is available in silicone and steel. Angående skjermbildet! This Apple Watch SE 2 smart watch uses a 1.78-inch Large LTPO OLED touch screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 448*368 piksler. This wearable is packed with a variety of watch faces and is available in Midnight, Stjernelys, and Silver colors.
Features of Apple Watch SE2 Smart Watch:

Apple Watch SE 2 is an IPX7 waterproof smartwatch that offers protection up to a depth of 50 meter. Den kan brukes bekymringsfri til daglig bruk eller når du svømmer. Innretningen har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. This Apple Watch also helps you to control your sleep, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Apple Watch has access to all four global satellite systems (GPS, GLONASS, Beidou, og Galileo) lar deg spore utendørsaktiviteter mer nøyaktig. Du kan spore tilbakelagt distanse, rutene du tar, og posisjonen din. Additional Features are Multisport modes, Pustetrening, Kvinnelig helseovervåking, NFC, f.eks, Ringe eller sende meldinger påminnelse, Appvarsler, Og mer. This wearable has a 296mAh battery capacity that can last 1-3 dager med normal bruk og 7 dager med grunnleggende klokkemodus.
Can The Apple Watch SE 2 Measure Blood Oxygen Levels and Blood Pressure?
Dessverre, just like the Apple watch SE, This new Apple Watch SE 2 can not measure Blood Oxygen or even Blood Pressure level. We hope the next versions will include these features.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Apple Watch SE 2 2022 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Apple Watch SE2 |
|---|---|
| Form | Rektangulær |
| Dimensjon | 44*38*10.7mm |
| Vekt | 33g |
| Farger | Midnight, Stjernelys, Sølv |
| Utstilling | LTPO OLED |
| Skjermstørrelse | 1.78tomme |
| Skjermoppløsning | 448*368 piksler |
| Operativsystem Os | watchOS 9.0 |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Ja |
| NFC | Ja |
| f.eks | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | INGEN |
| Blodtrykksmåler | INGEN |
| Vanntett | 50 meter vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 296 mAh |
| Normal bruk | 1-3 dager |
| Appnavn | Apple Watch-appen |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 1.78-inch Large OLED screen, 3 Slags helseovervåking, Multi-Sport-moduser, NFC, GPS, Wifi, f.eks
Ulemper: Missing Blood oxygen monitor, Dårlig batteri
Pris og tilgjengelighet?
The Apple Watch SE 2 smartwatch is available right now only on Amazon. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022



