Two years after launching the Asus VivoWatch 5, ASUS is preparing to launch a new version in 2024 called Asus VivoWatch 6. Det bærbare er et sporty smartur som kan komme sirkulært med en 1,43-tommers AMOLED-skjerm og kan være utstyrt med en hjertefrekvensmonitor, SPO2 blodoksygenmonitor, EKG, Multisport -modus, GPS, NFC, 5ATM vanntett, og kan støtte Bluetooth -samtale. Så la oss sjekke de fullstendige spesifikasjonene!
Asus VivoWatch 6 Smartwatch full spesifikasjoner:
Så langt! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Asus VivoWatch 6. Imidlertid, we are going to put our full expectations of the Upcoming Asus Smartwatch.
| Enhet | VivoWatch 6 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 46*46*11mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Ja |
| NFC | Ja |
| Bluetooth-anrop | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Søvnmonitor | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Vanntett | 5minibank |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 400 mAh |
| Batterilevetid | 10 dager |
| App | ASUS HealthConnect |
| Stropp | Silikon, Lær |
| Pris | $$ Prisene nedenfor |
Pris- og utgivelsesdato?
Faktisk! there is no information about the price and the release date of the ASUS VivoWatch 6. but we expect that ASUS will release the VivoWatch6 in May 2024 til en prisklasse mellom $150 til $200.
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



