Etter lansering av Garmin Forerunner 165, Garmin kan begynne å tenke på å kaste Garmin Forerunner 175 i 2025. Den bærbare er en sporty klokke som kan komme sirkulær med en 1,2-tommers AMOLED-skjerm og kan være utstyrt med en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, GPS, EKG, NFC, 5ATM vanntett, og kan støtte treningsberedskap. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Garmin Forerunner 175 Full spesifikasjoner:
Så langt! det er ingen rykter eller informasjon om utseendet eller de tekniske egenskapene til Garmin Forerunner 175. Imidlertid, vi vil sette våre fulle forventninger til den kommende Forerunner-klokken.
| Enhet | Forerunner 175 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 43 x 43 x 11,5 mm |
| Vekt | 40g |
| Farger | Svart, Sølv, Gul |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.2 tomme |
| Skjermoppløsning | 390 x 390 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | INGEN |
| Mikrofon | INGEN |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Hev V5 |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Termometer | Ja |
| Vanntett | 5ATM vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 280mAh |
| Normal bruk | 15 dager |
| Appnavn | Garmin-appen |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Pris- og utgivelsesdato?
Faktisk! det er ingen informasjon om prisen og utgivelsesdatoen til Garmin Forerunner 175. men vi forventer at Garmin vil lansere Forerunner 175 ved siden av 175 Musikk i februar 2025 til en prisklasse mellom $250 til $300.
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



