A couple of days after launching the COLMI I20 and I30 smartwatch, COLMI is back again and brought us a new brand smartwatch called COLMI I10. The gadget is a sporty smartwatch that got a circular design with a 1.28-inch IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Blod oksygen monitor, Multisport -modus, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of COLMI i10 Smartwatch:
Som du ser på bildet over, This new I10 smartwatch comes in a square shape that looks sporty, stilig, og passer for menn og kvinner.? Measuring 44*44*11mm and weighing about 50g. Det er én fysisk knapp på høyre side av dekselet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The COLMI i10 body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone and steel. Angående skjermbildet! This COLMI i10 smart watch has a 1.28inch IPS touch screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 240 x 240 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke klokke ansikter og er tilgjengelig i svart, Sølv, Rosa, og gullfarger.
Features of the COLMI i10 Smart Watch:

COLMI i10 is an IP67 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Fitnesstrackeren har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne bærbare hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor. This Colmi i10 smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er blod oksygen og blodtrykksmonitor, multisportmoduser, AI stemmeassistanse, Varsler, Vekkerklokke, Vær, Lukker, Bluetooth, Og mer. This watch has a 220mAh battery capacity with 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
COLMI i10 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | i10 watch |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 44*44*11mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Rosa, Gull |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.28 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 240 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 220mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | FitCloudPro |
| Stropp | Silikon, Stål |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, Bluetooth-anrop, 4 Slags helseovervåking, Multisport-moduser, Multiklokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
COLMI i10 smartwatch is available right now only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også like:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






