A couple of days after launching the COLMI I20 and I30 smartwatch, COLMI is back again and brought us a new brand smartwatch called COLMI I10. The gadget is a sporty smartwatch that got a circular design with a 1.28-inch IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design of COLMI i10 Smartwatch:
După cum vedeți în fotografia de mai sus, This new I10 smartwatch comes in a square shape that looks sporty, elegant, și potrivit pentru bărbați și femei.? Measuring 44*44*11mm and weighing about 50g. Există un buton fizic în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The COLMI i10 body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone and steel. Referitor la ecranul de afișare! This COLMI i10 smart watch has a 1.28inch IPS touch screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 240 x 240 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, Argint, Roz, și culori aurii.
Features of the COLMI i10 Smart Watch:

COLMI i10 is an IP67 waterproof smartwatch, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Trackerul de fitness are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Această purtabilă vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus. This Colmi i10 smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Caracteristici suplimentare sunt oxigenul de sânge și Monitorul tensiunii arteriale, moduri multi-sport, Asistență vocală AI, Notificări, Ceas alarmă, Vreme, Obturator, Bluetooth, și mai mult. Acest ceas are o capacitate de 220 mAh cu baterie cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
COLMI i10 Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | i10 watch |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 44*44*11mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Argint, Roz, Aur |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.28 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 240 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 220mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | FitCloudPro |
| Curea | Silicon, Oţel |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, Apelare Bluetooth, 4 Tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multisports, Multiplu chipuri de ceas
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
COLMI i10 smartwatch is available right now only on Aliexpress. Verificați prețul
S-ar putea să vă placă:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






