A couple of days after launching the COLMI i30, COLMI is back again and brought us a new brand smartwatch called COLMI i20. The wearable is a fitness tracker smartwatch that got a circular design with a 1.32 inch IPS screen and is equipped with a Heart rate monitor, Blod oksygen monitor, Multisport -modus, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of COLMI i20 Smartwatch:

Just like the COLMI i30 smartwatch, This new i20 smartwatch is also got a business sport design that looks sporty, stilig, og passer for menn og kvinner.? Measuring 44.8*44.8*10.5mm and weighing about 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The COLMI i20 body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone and steel. Angående skjermbildet! This COLMI i20 smart watch has a 1.32inch IPS touch screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 360 x 360 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke klokke ansikter og er tilgjengelig i svart, Sølv, Grå, og gullfarger.
Features of the COLMI i20 SmartWatch:

COLMI i20 is an IP67 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Smartwatch har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne bærbare hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor. This Colmi i20 smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er blod oksygen og blodtrykksmonitor, multisportmoduser, AI stemmeassistanse, Varsler, Vekkerklokke, Vær, Lukker, Bluetooth, Og mer. This watch has a 280mAh battery capacity with 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
COLMI i20 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | i20 watch |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 44.8*44.8*10.5mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Grå, Gull |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.32 tomme |
| Skjermoppløsning | 360 x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 280mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | FitCloudPro |
| Stropp | Silikon, Stål |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, Bluetooth-anrop, 4 Slags helseovervåking, Multisport-moduser, Multiklokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
COLMI i20 smartwatch is available right now only on Aliexpress at different prices. Du kan velge?beste pris for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også like:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



