AK03 Max er en av de siste 2023 smartklokker som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. It is a sporty watch that got a circular shape with a 1.36-inch IPS screen equipped with a Heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, IP67 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of AK03 Max Smartwatch:

Som du ser på bildet over, This new AK03 Max smartwatch comes in a circular shape that looks classy, stilig, og passer menn og kvinner.? Measuring 44*44*11mm and weighing about 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The AK03 smart watch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone, stål, og skinn. Angående skjermbildet! This AK03Max smart watch has a 1.36-inch IPS touchscreen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 390 x 390 piksler. This fitness tracker is also packed with a variety of watch faces and is available in Black, Sølv, and Brown colors.
Funksjoner av AK 03 Max SmartWatch:

AK03 Max is an IP67 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Smartwatch har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor. This AK03 Max smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er sn SPO2 blodoksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multisport -modus, AI stemmeassistanse, Varsler, en vekkerklokke, Vær, Lukker, Bluetooth, Og mer. This smartwatch has a 210mAh battery capacity with 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
AK03 Max Smartwatch Full Specs:
| Enhet | AK03Max |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 44*44*11mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Brun |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.36 tomme |
| Skjermoppløsning | 390 x 390 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 210mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med Ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multisportmoduser, Multi-klokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The AK03 Max smartwatch is currently available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






