A couple of days after launching the DT8 Ultra and DT8 Max, DT NO.1 is back again and brought us a new smartwatch called DT NO.1 DT8 Pro. The gadget is an Apple Watch Series 8 clone that comes in a square shape with a 2.0-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, NFC, Multisport -modus, og støtter Bluetooth-anrop. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of Vwar DT8 Pro Max SmartWatch:

Som du ser på bildet over, this new DT8 Pro smartwatch got a square design that looks stylish, sportslig, og ligner på Apple Watch-serien 8. Measuring 45*38.2*10.8m and weighing about 35.5g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The DT8 Pro smartwatch body is made of stainless steel while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! Denne DT 8 Pro smart watch has a 2.0-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 420*485 piksler. Denne smartklokken er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i sort, rosa, og sølvfarger.
Funksjoner av DT 8 Pro Smart Watch:

DT8 Pro is an IP68 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Smartwatch har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This DT8 Pro Max smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, NFC tilgangskontroll, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne smartklokken er utstyrt med en 280 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 20 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
DT8 Pro Smartwatch Full Specs:
| Enhet | DT 8 Pro |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45*38.2*10.8mm |
| Vekt | 35.5g |
| Farger | Svart, Sølv, Rosa |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.0 tomme |
| Skjermoppløsning | 420*485 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 280 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | WearPro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 2.0-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi-Sport-moduser, NFC tilgangskontroll
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
DT8 Pro Max smartwatch is available right now only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022



