HK49 er en annen nyhet 2024 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer sirkulær med en 1,43-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 100 sportsmoduser, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av Lemfo HK49 Smart Watch:

Som du ser på bildet over, Denne nye HK49-klokken har et sirkulært design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 46*46*11mm og veier ca 50g. Det er én fysisk knapp på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
HK49-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Dette HK 49 smartklokke har en 1,43-tommers stor AMOLED-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 466 x 466 piksler. Denne enheten er også fullpakket med en rekke klokke ansikter og er tilgjengelig i svart, rosa, og sølvfarger.
Funksjoner av HK 49 Smartklokke:

HK49 er en IP68 vanntett smartklokke, du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnværsdager. Innretningen har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne HK49 smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 100 Sportsmoduser, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.3, og mange flere. Denne bærbare enheten har en batterikapasitet på 260 mAh 5-7 dager med normal bruk og 10 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
HK49 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | HK 49 Klokke |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 46*46*11mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Rosa |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 260mAh |
| Normal bruk | 5-7 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multisportmoduser
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
HK49 smartklokke er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



