HK49 on toinen uusi 2024 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, joka tulee ympyräksi 1,43 tuuman suurella AMOLED-näyttöllä ja on useita ominaisuuksia, mukaan lukien sykemittari, SPO2 Veren happimittari, 100 urheilutilat, IP68 vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Lemfo HK49 Smart Watchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tässä uudessa HK49-kellossa on pyöreä muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 46*46*11mm ja paino noin 50g. Paneelin oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
HK49-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä HK 49 älykellossa on 1,43 tuuman suuri AMOLED-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja se on luotu resoluutiolla 466 x 466 pikseliä. Tämä laite on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, vaaleanpunainen, ja hopeavärit.
HK:n ominaisuudet 49 Älykäs kello:

HK49 on IP68 vedenpitävä älykello, voit käyttää sitä käsien pesussa tai sadepäivinä. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä HK49-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat verenpainemittari, SPO2 veren happimittari, 100 Urheilutilat, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.3, Ja paljon muuta. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 260 mAh 5-7 Normaalin käytön päivät ja 10 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
HK49-älykellon täydelliset tekniset tiedot:
| Laite | HK 49 Katsella |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 46*46*11mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Hopea, Vaaleanpunainen |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.43 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 466 x 466 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 260mAh |
| Normaali käyttö | 5-7 päivä |
| Sovellusnimi | – |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, AMOLED -näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
HK49-älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024



