Hello Watch HT13 er en annen ny 2024 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i det virkelige liv. Det er en sporty smartklokke som kommer sirkulær med en 1,43-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multi Sports-moduser, Kompass, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of HT13 Smart Watch:

Som du ser på bildet over, This new HT13 watch got a circular design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Measuring 47¡Á53¡Á14.5mm and weighing about 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The HT13 smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! Denne HT 13 smartklokke har en 1,43-tommers stor AMOLED-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 466 x 466 piksler. This watch is also packed with a variety of watch faces and is available in black color.
Funksjoner av HT 13 Smartklokke:

HT13 is an IP68 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This HT13 smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, Kompass, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.0, og mange flere. Denne smartklokken har en batterikapasitet på 300mAh med 3-7 dager med normal bruk og 10 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Hello Watch HT13 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | HT 13 Klokke |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 47¡Á53¡Á14.5mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 300mAh |
| Normal bruk | 3-7 dager |
| Appnavn | Qifit Pro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi sportsmodus
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The HT13 smartwatch is currently available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



