JS9 Pro Max is one of the latest Apple Watch Series 8 Kloner som støtter Bluetooth-anrop og NFC-tilgangskontroll til en overkommelig pris. It is a sporty watch that comes in a square shape with a 2.02-inch large AMOLED screen and is equipped with several features Heart rate monitor, Blod oksygen monitor, Multisportmodus, Kompass, IP67 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljene.
Design of JS9 Pro Max SmartWatch:

Som du ser på bildet over, This new JS9 Pro Max watch got a square shape that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Measuring 45*39.2*11mm and weighing about 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Den er ansvarlig for å slå på runback, og grensesnittbytte. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The JS9 Pro Max smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone and steel. Angående skjermbildet! Denne JS 9 Pro Max smart watch has a 2.02-inch Large AMOLED that supports an always-on display and is created with a resolution of 410*494 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svarte og hvite farger.
Funksjoner av JS 9 Pro Max Smart Watch:

JS9 Pro Max is an IP67 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This Vwar JS9 Pro Max smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er NFC-tilgangskontroll, Blodoksygen og blodtrykksmåler, Kompass, Multisportmodus, Stillesittende påminnelse, Finn telefon, og mange flere. Denne bærbare har en 380 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
JS9 Pro Max Smartwatch Full Specs:
| Enhet | JS 9 Pro Max |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45*39.1*11mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Sølv, Hvit |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 2.02 tomme |
| Skjermoppløsning | 410*494 Piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 380 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | Wearfit Pro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 2.02-tommers AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Kompass,? Flere typer helseovervåking, Multi Sports-moduser
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The JS9 Pro Max smartwatch is currently available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






