JS9 Pro Max is one of the latest Apple Watch Series 8 Kloner som stöder Bluetooth-samtal och NFC-åtkomstkontroll till ett överkomligt pris. It is a sporty watch that comes in a square shape with a 2.02-inch large AMOLED screen and is equipped with several features Heart rate monitor, Blodsyremonitor, Multisportläge, Kompass, IP67 Vattentät, och så vidare. Så låt oss dyka in i de fullständiga detaljerna.
Design of JS9 Pro Max SmartWatch:

Som du ser på bilden ovan, This new JS9 Pro Max watch got a square shape that looks stylish, modern, och passar män och kvinnor. Measuring 45*39.2*11mm and weighing about 50g. Det finns två fysiska knappar på höger sida av fodralet. Det ansvarar för att slå tillbaka, och gränssnittsomkoppling. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
The JS9 Pro Max smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone and steel. Angående bildskärmen! Denna JS 9 Pro Max smart watch has a 2.02-inch Large AMOLED that supports an always-on display and is created with a resolution of 410*494 pixlar. Denna bärbara är också packad med olika urtavlor och finns i svarta och vita färger.
Funktioner hos JS 9 Pro Max Smart Watch:

JS9 Pro Max is an IP67 waterproof smartwatch, vilket innebär att du kan bära den när du tvättar händerna eller på regniga dagar. Den bärbara har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Den här enheten hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer och gör att vi kan kontrollera och uppskatta kalorierna som bränns under hela dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan, This Vwar JS9 Pro Max smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligare funktioner är NFC -åtkomstkontroll, Blodsyre- och blodtrycksmätare, Kompass, Multisportläge, Stillasittande påminnelse, Hitta telefon, Och många fler. Denna bärbara har en 380 mah batterikapacitet med 3-5 dagar med normal användning och 7 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2023
- 10 Bästa smartur med HD -kamera 2023
- 7 Bästa Android -smartur för män just nu
JS9 Pro Max Smartwatch Full Specs:
| Anordning | JS 9 Pro Max |
|---|---|
| Form | Fyrkant |
| Dimensionera | 45*39.1*11mm |
| Vikt | 50g |
| Färger | Silver, Vit |
| Visa | Amolerad |
| Skärmstorlek | 2.02 Tum |
| Skärmupplösning | 410*494 Pixels |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| Husläkare | INGA |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Vattentät | IP67 |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 380 mAh |
| Normal användning | 3-5 dagar |
| Appens namn | Wearfit Pro |
| Rem | Silikon |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar enligt specifikationer?
Proffs: Elegant design, 2.02-tum AMOLED -skärm, Bluetooth-samtal, Kompass,? Flera typer av hälsoövervakning, Multisportlägen
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
The JS9 Pro Max smartwatch is currently available only on Aliexpress. Kontrollera pris
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2023






