KingWear KW48D is another new 2022 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. The wearable is a sporty smartwatch that got a circular design with a 1.32-inch TFT screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Blod oksygen monitor, Blodtrykksmåler, 15 sportsmodus, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of KingWear KW48D SmartWatch:

Som du ser på bildet over, This new KW48D watch comes in a circular shape that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner.?Measuring 46*46*12.8mm and weighing about 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Den motsatte siden av enheten fikk en typisk konfigurasjon ¨c Dette er magnetiske kontakter for lading og en pulssensor.
The KW48D smartwatch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! The KingWear KW48D smart watch has a 1.32-inch IPS touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 360 x 360 piksler. Den bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, sølv, blå, rød, og grønne farger.
Features of the KW48D Smart Watch:

KingWear KW48D is an IP68 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne treningsmåleren hjelper deg også med å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This KW48D smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, 15 sportsmoduser, Stillesittende påminnelse, Finn telefon, Og mer. The fitness tracker is equipped with a 290 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
KingWear KW48D Smartwatch Full Specs:
| Enhet | KW48D |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 46*46*12.5mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Grønn, Rød, Blå |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 1.32 tomme |
| Skjermoppløsning | 360 x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 290 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | ¨ C |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, Bluetooth-anrop, 15 sportsmoduser, 4 Kinds of Health monitoring, Flere klokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
KingWear KW48D smartwatch is available right now only on Alibaba. Sjekk pris
Du kan også like å sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022






