ESTG X11 Pro er en av de siste 2023 smartklokker som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer i en sirkulær form med en 1,43-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, Kompass, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of X11 Pro Smart Watch:

Som du ser på bildet over, This new X11 Pro watch got a circular design that looks stylish, robust, og passer menn og kvinner.?Måler 49*49*13,2 mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken, Den er ansvarlig for funksjonen til å slå på/av. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The X11 Pro smartwatch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This X11Pro smart watch has a 1.43-inch large AMOLED touchscreen that supports an always-on display and is created with a resolution of 466 x 466 piksler. Denne dingsen er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svarte og oransje farger.
Features of the X11Pro Smart Watch:

X11 Pro is an IP68 waterproof smartwatch, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller som lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This X11 Pro watch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multi sportsmodus, Kompass, Stillesittende påminnelser, Ringe- og meldingspåminnelser, Anti-tapt, tidtaker, stoppeklokke, Bluetooth 5.3 ¡osv. Den bærbare har en 420mAh stor batterikapasitet med 7-10 dager med normal bruk og 20 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
X11 Pro Smartwatch Full Specs:
| Enhet | X11Pro |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 49*49*13.2mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Oransje |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 420 mAh |
| Normal bruk | 7-10 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner:
Fordeler: Elegant design, AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Multi sportsmodus, Flere typer helseovervåking, Kompass
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The X11 Pro smartwatch is currently available only on Aliexpress at different prices. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



