Z66 Ultra er en av de nyeste Apple Watch Ultra-klonene tilgjengelig på markedet til en veldig billig pris. Det er en sporty smartklokke som har fått en firkantet design med en 1,93-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert en pulsklokke, SPO2 blodoksygenmonitor, Søvnmonitor, Multisport -modus, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av Z66 Ultra SmartWatch:

Som du ser på bildet over, denne nye Z66 Ultra Watch har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og ligner på Apple Watch Ultra. Måler 45*38*12mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Z66 Ultra-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne Z66Ultra smartklokken har en 1,93-tommers stor IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og laget med en oppløsning på 240*286 piksler. Denne Apple Ultra-klonen er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, gul, grå, og oransje farger.
Sjekk også:?5 Beste Apple Watch Ultra Clone (Kopiere) 2023
Funksjoner på Z66Ultra Smart Watch:

Z66 Ultra er en IP68 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Smartwatch har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne Apple Watch-klonen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne Z66 Ultra smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne smartklokken har en 200 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Z66 Ultra Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Z66 Ultra |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45*38*11.5mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Gul, Oransje, Grå |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.93 tomme |
| Skjermoppløsning | 240*286 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 200 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | Fitpro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Ganske kul design, 1.93 -tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi Sport-moduser, Veldig billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Z66 Ultra smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun hos Aliexpress til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






