Z66 Ultra är en av de senaste Apple Watch Ultra-klonerna som finns på marknaden till ett mycket billigt pris. Det är en sportig smartklocka som fått en fyrkantig design med en 1,93-tums stor IPS-skärm och är utrustad med flera funktioner inklusive en pulsmätare, SPO2 blodsyremätare, Sömnmonitor, Multisportlägen, och stöder Bluetooth -samtal. Så låt oss dyka in i alla detaljer!
Design av Z66 Ultra SmartWatch:

Som du ser på bilden ovan, denna nya Z66 Ultra Watch fick en fyrkantig design som ser stilig ut, modern, och liknar Apple Watch Ultra. Mäter 45*38*12mm och väger ca 50g. Det finns två fysiska knappar på höger sida av fodralet. Det är ansvarigt för funktionen att slå tillbaka tillbaka. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
Z66 Ultra smartwatch-kroppen är gjord av zinklegering medan remmen finns i silikon. Angående bildskärmen! Denna Z66Ultra smarta klocka har en 1,93-tums stor IPS-pekskärm böjd med 2,5D-glas och skapad med en upplösning på 240*286 pixlar. Denna Apple Ultra-klon är också packad med en mängd olika urtavlor och finns i svart, gul, grå, och orange färger.
Kontrollera också:?5 Bästa Apple Watch Ultra Clone (Kopiera) 2023
Funktioner hos Z66Ultra Smart Watch:

Z66 Ultra är en IP68 vattentät smartklocka, vilket innebär att du kan bära den när du tvättar händerna eller på regniga dagar. Smartwatch har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Denna Apple Watch-klon hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer och gör att vi kan kontrollera och uppskatta kalorierna som bränns under hela dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan, Denna Z66 Ultra smarta klocka har en högtalare och mikrofon som gör att du kan ringa samtal direkt via en smartklocka. Ytterligare funktioner är en blodsyror av blod, Blodtrycksmätare, Stillasittande påminnelse, Multisportlägen, Alipay offline betalning, Väder, Hitta telefon, Bluetooth, och så vidare. Detta smartur har en 200 mah batterikapacitet med 2-5 dagar med normal användning och 7 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar följande:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2023
- 10 Bästa smartur med HD -kamera 2023
- 10 Bästa Android -smartur för män just nu
Z66 Ultra Smartwatch Fullständiga specifikationer:
| Anordning | Z66 Ultra |
|---|---|
| Form | Fyrkant |
| Dimensionera | 45*38*11.5mm |
| Vikt | 50g |
| Färger | Svart, Gul, Orange, Grå |
| Visa | Ips |
| Skärmstorlek | 1.93 Tum |
| Skärmupplösning | 240*286 pixlar |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| Husläkare | INGA |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Vattentät | IP67 vattentät |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 200 mAh |
| Normal användning | 2-5 dagar |
| Appens namn | FitPro |
| Rem | Silikon |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar enligt specifikationer?
Proffs: Ganska cool design, 1.93 -tum Stor skärm, Bluetooth-samtal, Flera typer av hälsoövervakning, Multi Sport-lägen, Mycket billigt pris
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
Smartwatch Z66 Ultra finns just nu endast tillgänglig på Aliexpress till olika priser. Du kan välja det bästa priset för dig!
Kontrollera pris 1
Kontrollera pris 2
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2023






