One year after launching the Zeblaze Stratos 3, Zeblaze er tilbake igjen og ga oss en ny smartklokke kalt Zeblaze Stratos 3 Pro. The wearable is a sporty smartwatch that comes circular with a 1.43-inch AMOLED display and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, +100 sportsmoduser, GPS, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth-anrop. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av Zeblaze Stratos 3 Pro Smart Watch:

Som du ser på bildet over, Denne nye Zeblaze Stratos 3 Pro-klokken har en sirkulær design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måling 46.3 x 46.3 x 14,8 mm og veier ca. 60 g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Zeblaze Stratos 3 Pro smartwatch body is made of zinc alloy with Drilling Carbon Coating while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! Denne Stratos 3 Pro smart watch has a 1.43-inch AMOLED touch retina screen that supports an always-on display and is created with a resolution of 466 x 466 piksler. Denne wearable er også fullpakket med mer enn 100 watch faces and is available in black and blue colors.
Egenskaper til Stratos 3 Pro SmartWatch:

Zeblaze Stratos 3 Pro er en IP68 vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne klokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Zeblaze Stratos 3 Pro has access to all four global satellite systems (GPS, GLONASS, Beidou, og Galileo) lar deg spore utendørsaktiviteter mer nøyaktig. Du kan spore tilbakelagt distanse, rutene du tar, og posisjonen din. Ytterligere funksjoner er en SPO2 blodoksygenmonitor, +100 sportsmoduser, Bluetooth calling function, Kompass, Pustetrening, Ringe eller sende meldinger påminnelse, Appvarsler, Og mer. This gadget has a 400mAh battery capacity that can last 13-18 dager med normal bruk og 45 dager med standby -tid.
KANSKJE DU OGSÅ LIKER:?
- 10 Beste Android smartklokker for menn 2024
- 12 Beste frittstående smartklokker med SIM-kort og WIFI 2024
- 10 Beste smartklokker med ?HD -kamera
Zeblaze Stratos 3 Pro SmartWatch Full specs:
| Enhet | Stratos 3 Pro Watch |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 46.3 x 46.3 x 14,8 mm |
| Vekt | 60g |
| Farger | Svart, Blå |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Ja |
| NFC | INGEN |
| Bluetooth-anrop | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | INGEN |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 400 mAh |
| Normal bruk | 13-18 Dager |
| App | Zeblaze Fit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, AMOLED-skjerm, Innebygd fastleger, Bluetooth-anrop, +100 sportsmoduser, Flere typer helseovervåking, Lang batterilevetid
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Zeblaze Stratos 3 Pro smartwatch er for øyeblikket tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024






