CW9 Pro Max Ultra este un alt nou 2023 ceas inteligent care acceptă apeluri Bluetooth și căști TWS la un preț accesibil. Este un Apple Watch Ultra Clone care vine într-o formă pătrată cu un ecran AMOLED mare de 2,2 inchi și este echipat cu mai multe caracteristici, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, Moduri multisport, Busolă, IP67 impermeabil, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent CW9 Pro Max Ultra:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou ceas CW9 Pro Max are un design pătrat care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurarea 49*44*14,4 mm și cântărește aproximativ 55g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului CW9 Pro Max este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest CW 9 Ceasul inteligent Pro Max are un ecran tactil AMOLED mare de 2,2 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 420*486 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, gri, verde, și culori portocalii.
Caracteristicile CW 9 Ceas inteligent Pro Max:

CW9 Pro Max este un smartwatch rezistent la apă IP67, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini, în zilele ploioase, sau chiar în timp ce înoate. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest ceas inteligent CW9 Pro Max are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui ceas inteligent. Caracteristici suplimentare sunt monitorul tensiunii arteriale din sânge, Memento sedentar, Moduri multi-sport, Control de acces NFC, Busolă, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest dispozitiv are un 300 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 14 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent CW9 Pro Max:
| Dispozitiv | CW9 Pro Max |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*44*14.4mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Negru, Portocale, Gri, Verde |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 2.2 inch |
| Rezoluția ecranului | 420*486 |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 300 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.2-Ecran mare AMOLED inch, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent CW9 Pro max este disponibil momentan numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






