La câteva luni după lansarea Hello Ultra Watch, ZOWRING s-a întors din nou și a adus un nou smartwatch numit Salut Watch 2. Portabilul este un Apple Watch Ultra Clone care vine într-o formă pătrată cu un ecran IPS mare de 2,02 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, 173 Moduri sport, Busolă, Control de acces NFC, IP68 rezistent la apa, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul Hello Watch 2 Ultra SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou ceas Hello 2 (Bună, Upgrade de ceas) vine într-o formă pătrată care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 49*44*14mm și cântărind aproximativ 70g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Hello Watch Ultra 2 Corpul smartwatch-ului este realizat din aliaj de titan, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon și oțel. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent Hello Watch Upgrade folosește un ecran tactil IPS mare de 2,02 inchi acoperit cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 425*518 pixeli. Acest smartwatch este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, argint, galben, și culori portocalii.
- Nota: Ceasul nu are un ecran OLED așa cum au promovat.
Caracteristicile Hello Watch Upgrade Smart Watch:

Salut Watch 2 este un smartwatch impermeabil IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest smartwatch vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest ceas Hello 2 Ultra smartwatch este echipat cu un difuzor și un microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristici suplimentare sunt monitorizarea tensiunii arteriale a oxigenului SPO2, Memento sedentar, Busolă, Moduri multisports, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Această versiune Hello Ultra Upgraded are un 450 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Salut Watch 2 Specificații complete pentru ceasul inteligent:
| Dispozitiv | Bună ziua Watch Ultra 2 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*44*14mm |
| Greutate | 70g |
| Culori | Argint, Negru, Portocale, Galben |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.02 inch |
| Rezoluția ecranului | 425*518 |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 450 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | Qif |
| Curea | Silicon, Oţel, milanez |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra Conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.02-Ecran IPS mare inch, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, 173 Moduri sport, Busolă, 1GB memorie
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul Salut 2 Ceasul inteligent este disponibil momentan numai pe Aliexpress la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



