I8 Ultra este unul dintre cele mai recente ceasuri inteligente care acceptă apeluri Bluetooth la un preț bugetar. Este un Apple Watch Ultra Clone care vine într-o formă pătrată cu un ecran IPS mare de 2,02 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, Monitor de somn, Moduri multisport, IP67 impermeabil, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul I8 Ultra SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou smartwatch I8 Ultra vine într-o formă pătrată care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 49*43*12mm și cântărind aproximativ 55g. Există trei butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent I8 Ultra este realizat din aliaj de zinc cu plastic PC, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent I8Ultra folosește un ecran tactil IPS mare de 2,02 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 280*320 pixeli. Acest Apple Watch Ultra Clone este, de asemenea, ambalat cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, alb, portocale, și culori gri.
Caracteristicile ceasului inteligent I8Ultra:

I8 Ultra este un smartwatch rezistent la apă IP67, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Gadgetul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Această purtabilă vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch I8 Ultra este echipat cu un difuzor și microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge Monitor de tensiune arterială, Memento sedentar, Moduri multi-sport, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest purtabil are un 200 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2022
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
I8 Ultra Smartwatch Specificații complete:
| Dispozitiv | I8Ultra |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*43*12mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Negru, Argint, Portocale, Gri |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.02 inch |
| Rezoluția ecranului | 280*320 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 200 mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Banda oceanică |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra Conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.02-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri Multi Sport, Preț ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent I8 Ultra este disponibil chiar acum doar la Alibaba și Aliexpress.
Verificați prețul pe Alibaba
Verificați prețul pe aliexpress
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2022






