K56 pentru este un alt nou 2022 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv care a obținut un design circular cu un ecran IPS de 1,39 inci și este echipat cu mai multe caracteristici, inclusiv un monitor de ritm cardiac, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, 20 moduri sportive, IP67 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Proiectarea Smartwatch -ului K56 Pro:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas K56 Pro vine într -o formă circulară accidentată, care arată elegant, la modă, și similar cu Amazfit T-Rex 2.?Măsurarea 47*47*13,9 mm și cântărește aproximativ 50g. Există două butoane fizice pe partea dreaptă și stânga a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch K56 Pro este confecționat din aliaj de zinc, în timp ce curea este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent K56Pro are un ecran tactil IPS de 1,39 inci curbat cu sticlă 2.5D și este creat cu o rezoluție de 360 x 360 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, ambalat cu mai mult de 100 Urmăriți fețe și este disponibil în negru, galben, și culori verzi.
Caracteristici ale ceasului inteligent K56PRO:

K56 Pro este un smartwatch impermeabil IP67, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch K56 Pro este echipat cu un difuzor și microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, 20 moduri sportive, Un memento sedentar, un telefon Find, și așa mai departe. Acest smartwatch K56Pro are un 400 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 30 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
K56 Pro SmartWatch Specificații complete:
| Dispozitiv | K56pro |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 47*47*13.9mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Verde, Galben |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.39 inch |
| Rezoluția ecranului | 360 x 360 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| NFC | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 400 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design destul de cool, Apelare Bluetooth, 4 Tipuri de monitorizare a sănătății, 20 Moduri sport, +100 Fețe de ceas
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Smartwatch -ul K56 Pro este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



