K56 Pro er en annen ny 2022 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Det er en sporty smartklokke som har fått et sirkulært design med en 1,39-tommers IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 20 sportsmoduser, IP67 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av K56 Pro SmartWatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye K56 Pro-klokken kommer i en robust sirkulær form som ser stilig ut, moteriktig, og lignende til Amazfit T-Rex 2.?Måler 47*47*13,9 mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre og venstre side av dekselet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
K56 Pro-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne K56Pro smartklokke har en 1,39-tommers IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 360 x 360 piksler. Denne wearable er også fullpakket med mer enn 100 urskiver og er tilgjengelig i svart, gul, og grønne farger.
Funksjoner til K56Pro Smart Watch:

K56 Pro er en IP67 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne K56 Pro smartklokken er utstyrt med høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, 20 sportsmoduser, en stillesittende påminnelse, a Finn telefon, Og så videre. Denne K56Pro smartklokken har en 400 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 30 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
K56 Pro Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | K56Pro |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 47*47*13.9mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Grønn, Gul |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.39 tomme |
| Skjermoppløsning | 360 x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| NFC | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 400 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Ganske kul design, Bluetooth-anrop, 4 Slags helseovervåking, 20 sportsmoduser, +100 Se ansikter
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
K56 Pro smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun på Aliexpress til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



