Senbono M52 este un alt nou 2023 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv, care are o formă circulară, cu un ecran AMOLED mare de 1,43 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multi-sport, IP68 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent Senbono M52:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas M52 are un design circular care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsoară 55x 50 x 14 mm și cântărește aproximativ 50 g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei, Este responsabil pentru funcția pornirii/opririi. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent M52 este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon și oțel. Referitor la ecranul de afișare! Acest M 52 ceasul inteligent are un ecran tactil AMOLED mare de 1,43 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 466 x 466 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru; albastru, și culori de argint.
Caracteristicile lui M 52 Ceas inteligent:

Senbono M52 este un smartwatch rezistent la apă IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta în timp ce te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest dispozitiv vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru care ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch M52 are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul smartwatch-ului. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, moduri sportive multiple, Memento -uri sedentare, Mementouri pentru apeluri și mesaje, Anti-pierdere, cronometrul, cronometru, Bluetooth 5.2¡etc. Portabilul are o capacitate mare a bateriei de 380 mAh cu 3.-7 zile de utilizare normală și 30 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 9 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent M52:
| Dispozitiv | M52 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 55x 50 x 14 mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Argint, Albastru |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.43 inch |
| Rezoluția ecranului | 466×466 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 380 mAh |
| Utilizare normală | 3-7 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon, Oţel |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale conform specificațiilor:
Pro: Design accidentat,? Ecran AMOLED, Apel Bluetooth, Moduri multi-sport, Mai multe tipuri de monitorizare a sănătății
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent Senbono M52 este disponibil momentan numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



