GS9 Pro Max este o altă noutate 2023 Seria Apple Watch 9 Clonează care acceptă apeluri Bluetooth și busolă la un preț accesibil. Este un smartwatch sportiv, care vine într-o formă pătrată, cu un ecran AMOLED mare de 2,0 inci și este echipat cu mai multe funcții pentru monitorizarea ritmului cardiac., Monitor de oxigen din sânge, Mod multi-sport, CharGPT, IP67 impermeabil, și așa mai departe. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete.
Designul GS9 Pro Max SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas GS9 Pro Max are un design pătrat care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsoară 46*39,2*11mm și cântărește aproximativ 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru pornirea alergării înapoi, și comutarea interfeței. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului GS9 Pro Max este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest GS 9 Ceasul inteligent Pro Max are un ecran tactil AMOLED mare de 2,0 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 420*485 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, ambalat cu diverse fețe de ceas și este disponibil în culorile alb și negru.
Caracteristicile GS 9 Ceas inteligent Pro Max:

GS9 Pro Max este un smartwatch rezistent la apă IP67 Life, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest smartwatch vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest GS 9 Ceasul inteligent Peo Max are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui ceas inteligent. Caracteristicile suplimentare sunt controlul accesului NFC, Monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Mod multi-sport, ChatGPT, Memento sedentar, Găsiți Telefon, Și multe altele. Acest purtabil are un 450 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 15 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent GS9 Pro Max:
| Dispozitiv | GS 9 Pro Max |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 46*39.2*11mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Alb |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 2.0 inch |
| Rezoluția ecranului | 420*485 Pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 450 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | WearFit pro |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design destul de cool, 2.0-ecran AMOLED inch, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri Multi Sport, ChatGPT
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent GS9 Pro Max este disponibil momentan numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






